KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO

serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych na kurs tańca użytkowego. Proponujemy kurs tańca użytkowego, który pozwoli na dobrą zabawę na Sylwestrze, Studniowce i zabawach karnawałowych.

Serdecznie zapraszamy: zajęcia niedziele godzina 18:00

V Ogólnopolski Turniej Tańca

12 listopada 2017 Hala Cmolas zamieniła się na jeden dzień w Taniec z Gwiazdami. Na parkiecie zaprezentowało się blisko 270 par z następujących szkól Tańca:

  1. A-Z – Przemyśl
  2. AKADEMIA TAŃCA – Warszawa
  3. AKADEMIA TAŃCA AS – Sosnowiec
  4. AKSEL – Rzeszów
  5. ArtDance – Kraków
  6. AT MICZAŁOWSCY – Rzeszów
  7. BALANS – Lublin
  8. BALLROOM – Lublin
  9. BAWINEK – Kraków
  10. CENTRUM TAŃCA – Radom
  11. DŻET – Rzeszów-Boguchwała
  12. ELIDA – Mielec
  13. EMOTION – Góra Kalwaria
  14. FAST-STEP Warszawa
  15. GALA – Mielec
  16. GASIEK – Rzeszów
  17. GOLDEN DANCE – Przemyśl
  18. GRACJA – Krosno
  19. JUMP – Janów Lubelski
  20. JUST DANCE – Stalowa Wola
  21. K-STUDIO Krosno
  22. KICK – Kielce
  23. KIEPURA – Sosnowiec
  24. KLASA – Tarnów
  25. KORDASZEWSCY – Garwolin
  26. Kuźnia Tańca Kraków
  27. LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
  28. LATINO – Żabno
  29. LIDER – Lublin
  30. LORDANCE – Wodzisław Śl.
  31. MAGIC-DANCE – Lublin
  32. MERENGUE – Stalowa Wola
  33. MYKA – Zamość
  34. PODKARPACIE – Jasło
  35. RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
  36. RYTM – Chełm
  37. SAMBA – Tarnobrzeg
  38. SEMPRE – Kraków
  39. SKT AGH – Kraków
  40. ST CIEPŁY – Jaworzno
  41. STARDANCE – Kraków
  42. SUKCES – Jaworzno
  43. Szk. Tańca Gutovskyi – Gliwice
  44. SzT eMiKa – Tarnów
  45. TAKT – Chełm
  46. TAKT – Jarosław
  47. THOMAS DANCE – Kraków
  48. TOP – ART – Biłgoraj
  49. ZAMEK – Lublin
  50. ZŁOTA PARA – Dębica

 

Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie kierujemy do.

  1. Gminy Cmolas
  2. Lokalnej Grupa Działania Lasovia
  3. Firmy Eden Net Group Cmolas
  4. Firmy Vidok – Rudna Mała
  5. Banku Spółdzielczego w Kolbuszowej
  6. Zakładu Usług Elektrycznych Jan Kubik Cmolas
  7. Gminnej Spółdzielni SCh Cmolas
  8. Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Cmolas
  9. Firmy OLIMP – Wiesław Kosiorowski Cmolas
  10. Firmy AGAVI – Agnieszka Drapała Cmolas
  11.  Benefit Systems Warszawa
  12.  Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Kabanos w Przecławiu
  13. Firmy – Usługi Gastronomiczne Lucyna Hałka Nowa Dęba

Wielkie podziękowania za ogrom pracy, zaangażowania kierujemy dla Kierownictwa i podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cmolasie i Kolbuszowej, którzy wykonali dla naszych par przepiękne pamiątkowe Statuetki.

Szczególne podziękowania za 5-letnią współpracę kierujemy również dla oraz Pani Luizy Kozioł i Marka Leś i Szkoły Tańca Elida Mielec.

Zapraszamy do galerii zdjęć w której prezentujemy fotograficzną relację z Turnieju autorstwa Pana Rafała Niziołek.