IV edycja turnieju halowego Tarapata Cup 2016 rocznika 2007

Image

Serdecznie zapraszamy 26 i 27 listopada na IV edycję turnieju halowego Tarapata Cup 2016 rocznika 2007, który odbędzie się w Hali OWiR Cmolas z udziałem drużyn:

  1. APPN Mielec I
  2. Kolbuszowianka Kolbuszowa
  3. Team Przecław
  4. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  5. APPN Mielec II
  6. SOSiR Nowa Dęba
  7. Igloopol Dębica
  8. Broń Radom
  9. APPN Mielec III
  10. Siarka Tarnobrzeg
  11. Koszyce Wielkie
  12. Beniaminek Radom

 

który odbędzie się w Hali OWiR Cmolas z udziałem drużyn:

 

  1. APPN Mielec I
  2. Kolbuszowianka Kolbuszowa
  3. Team Przecław
  4. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  5. APPN Mielec II
  6. SOSiR Nowa Dęba
  7. Igloopol Dębica
  8. Broń Radom
  9. APPN Mielec III
  10. Siarka Tarnobrzeg
  11. Koszyce Wielkie
  12. Beniaminek Radom

 

IV OTTT – PODZIĘKOWANIA

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie składa podziękowania za pomoc, życzliwość i wsparcie w organizacji Turnieju dla:

– Gminy Cmolas,

– Lokalnej Grupy Działania „Lasovia”,

– Pana Janusza Wiącek – Firma Eden Net Group z Cmolasu,

– Pana Ireneusza Sobolewskiego – Firma „Vidok” Rudna Mała,

– Państwa Bożeny i Krzysztofa Maliborskich – Firma REKMAL Kolbuszowa,

– Warsztatów Terapii Zajęciowej Kolbuszowa- Cmolas,

– Firmy Benefit Systems sp. z o. o. Warszawa,

– Pana Jana Kubik – Zakład Instalacji Elektrycznych Cmolas,

– Pana Jana Pogoda – Firma Transportowa Majdan Królewski,

– Pani Agnieszki Drapała – PHU „Agavi” Cmolas,

– Pana Wiesława Kosiorowskiego – FHU OLIMP Cmolas,

– Pani Haliny Rozmus-Kosiorowskiej – Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Cmolas,

– Pana Wojciecha Daniel – Kraina Snu „Poduszeczka” Kolbuszowa,

– Pani Małgorzaty Jemioło – Gminna Spółdzielnia SCh Cmolas,

– Firmy VanityStyle sp. z o. o. Warszawa,

– PSB Mrówka Kolbuszowa,

– Firmy BiuroPlus Krosno,

– TU Generali.

Serdeczne podziękowania również dla Zespołu Szkół oraz Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.1. Gmina Cmolas herb1

 

LOGO-LASOWIA

 

14885712_553076684889555_413297327_n

 

 

 

 

3. ENG

 

pobrane

 

 

 

 

4. Logo Benefit

 

5. logo_fitprofit_bez
7. Generali_logo_logotype_emblem

LOGO-BIURO-PLUS

IV OTTT – CMOLAS 2016

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O NAGRODĘ WÓJTA GMINY CMOLAS

W dniu 6 listopada 2016 w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie odbył się IV OTTT. Współorganizatorami Turnieju był Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie oraz Szkoła Tańca „Elida” z Mielca. Do udziału w Turnieju zgłosiła się rekordowa liczba ponad blisko 220 par z:
– Mielca, Krosna, Warszawy,  Rzeszowa, Radomia, Boguchwały, Chorzelowa, Przemyśla, Żabna, Jasła, Kielc, Tarnowa, Jarosławia, Skarżyska Kamiennej, Dębicy, Jaworzna, Stalowej Woli, Bielska-Białej, Sosnowca, Krakowa, Tarnobrzega, Hyżnego, Lublina, Garwolina, Janowa Lubelskiego, Zamościa, Chełma, Siemianowic i Tuchowa

W poszczególnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych zwyciężyli:

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM – 24

Lp Partner Partnerka Klub
1. Baran Wiktor Mola Kaja GRACJA – Krosno
2. Bauer Przemysław Latawiec Katarzyna TAKT – Chorzelów
3. Filip Tomasz Mróz Zuzanna AKSEL – Rzeszów

 

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM – 7

Lp Partner Partnerka Klub
1. Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia GRACJA – Krosno
2. Niedbała Kacper Madej Nadia GALA – Mielec
3. Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL – Rzeszów

 

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM – 19

Lp Partner Partnerka Klub
1. Bórzyński Stanisław Potoczny Joanna TAKT – Jarosław
2. Frączek Iwo Łyszczarz Anna GASIEK – Rzeszów
3. Fus Daria Rogucka Nina TAKT – Jarosław

 

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM – 9

Lp Partner Partnerka Klub
1. Antas Jakub Żygłowicz Magdalena PODKARPACIE – Jasło
2. Bartnik Gabriel Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA – Dębica
3. Kuźniar Igor Pasterz Emilia GASIEK – Rzeszów

 

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM – 4

Lp Partner Partnerka Klub
1. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES – Jaworzno
2. Zmarzły Oskar Więcek Kinga SzT eMiKa – Tarnów
3. Płaza Maciej Śnieżek Kinga GRACJA – Krosno

 

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM -10

Lp Partner Partnerka Klub
1. Gałązka Aleks Kondrakiewicz Amelia FAST-STEP Warszawa
2. Mazur Piotr Kubas Sandra GASIEK – Rzeszów
3. Fehr Michał Nowak Maria GRACJA – Krosno

 

 

BLOK 2

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM -17

Lp Partner Partnerka Klub
1. Dziereń Kamil Hoppe Amelia KIEPURA – Sosnowiec
2. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL – Rzeszów
3. Bryndza Patryk Żarow Nadia NOWY STYL – Bielsko-Biała

 

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM -16

Lp Partner Partnerka Klub
1. Jakubowski Mikołaj Sikora Natalia DŻET – Rzeszów-Boguchwała
2. Wijas Jakub Posłowska Jagoda KICK – Kielce
3. Król Wojciech Siemaszko Gabriela SzT eMiKa – Tarnów

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM – 8

Lp Partner Partnerka Klub
1. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE – Lublin
2. Krempa Paweł Litwin Klaudia TAKT – Chorzelów
3. Michałowski Szymon Głowacka Weronika TAKT – Jarosław

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM -13

Lp Partner Partnerka Klub
1. Urbański Jakub Urbańska Paulina CENTRUM TAŃCA – Radom
2. Bosak Kamil Kolisz Dominika GALA – Mielec
3. Ćwiek Wiktor Przybytniak Marta AKADEMIA TAŃCA – Warszawa

 

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM -14

Lp Partner Partnerka Klub
1. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa
2. Mardacz Jakub Pietrucha Gabriela DŻET – Rzeszów-Boguchwała
3. Kaczmarski Kamil Gronczewska Mira SAMBA – Tarnobrzeg

 

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM -13

Lp Partner Partnerka Klub
1. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa
2. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA – Mielec
3. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK – Lublin

 

BLOK 3

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM -7

Lp Partner Partnerka Klub
1. Szczygieł Daniel Krystek Kinga DŻET – Rzeszów-Boguchwała
2. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF – WARSZAWA
3. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE – Stalowa Wola

 

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM – 7

Lp Partner Partnerka Klub
1. Majcher Marcel Szałaj Maryla TAKT – Jarosław
2. Małochleb Maciej Peroń Weronika SzT eMiKa – Tarnów
3. Cisiński-Nguyen Krystian Brzezińska Aleksandra ELIDA – Mielec

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM – 10

Lp Partner Partnerka Klub
1. Szczepanik Adrian Książek Monika GASIEK – Rzeszów
2. Drzazga Krzysztof Smoleń Katarzyna SEMPRE – Kraków
3. Synowiec Wiktor Stachowicz Karolina ELIDA – Mielec

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM – 10

Lp Partner Partnerka Klub
1. Łygas Jakub Drabik Gabriela SAMBA – Tarnobrzeg
2. Nikoniuk Gerard Zalewa Aleksandra TAKT – Chełm
3. Koguciuk Marcin Gajewska Julia RYTM – Chełm

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM -10

Lp Partner Partnerka Klub
1. Pawłowski Kornel Kapuścińska Kamila MERENGUE – Stalowa Wola
2. Koguciuk Marcin Gajewska Julia RYTM – Chełm
3. Krzemiński Grzegorz Klebach Weronika FLAMENCO – Siemianowice

 

 

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM -7

Lp Partner Partnerka Klub
1. Tadla Paweł Jurewicz Monika DŻET – Rzeszów-Boguchwała
2. Juszczyk Kajetan Chwajta Gabriela GASIEK – Rzeszów
3. Pawłowski Kornel Kapuścińska Kamila MERENGUE – Stalowa Wola

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM -8

Lp Partner Partnerka Klub
1. Gura Tomasz Pieczykolan Agata MYKA – Zamość
2. Chuchro Szymon Pijar Karolina ZŁOTA PARA – Dębica
3. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET – Rzeszów-Boguchwała

 

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM -5

Lp Partner Partnerka Klub
1. Wrona Grzegorz Ogiela Aleksandra CLASSIC Tuchów
2. Jucha Jakub Falda Karina GOLDEN DANCE – Przemyśl
3. Rozborski Dominik Traciak Oliwia DŻET – Rzeszów-Boguchwała

 

Podczas Turnieju szczególne osiągnięcie odnotowała para Chuchro Szymon i Pijar Karolina reprezentujący Klub Złota Para Dębica, którzy awansowali do klasy tanecznej  A – tzw.  klasy mistrzowskiej.

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie składa podziękowania za pomoc, życzliwość i wsparcie w organizacji Turnieju dla:

– Gminy Cmolas,

– Lokalnej Grupy Działania „Lasovia”,

– Pana Janusza Wiącek – Firma Eden Net Group z Cmolasu,

– Pana Ireneusza Sobolewskiego – Firma „Vidok” Rudna Mała,

– Państwa Bożeny i Krzysztofa Maliborskich – Firma REKMAL Kolbuszowa,

– Warsztatów Terapii Zajęciowej Kolbuszowa- Cmolas,

– Firmy Benefit Systems sp. z o. o. Warszawa,

– Pana Jana Kubik – Zakład Instalacji Elektrycznych Cmolas,

– Pana Jana Pogoda – Firma Transportowa Majdan Królewski,

– Pani Agnieszki Drapała – PHU „Agavi” Cmolas,

– Pana Wiesława Kosiorowskiego – FHU OLIMP Cmolas,

– Pani Haliny Rozmus-Kosiorowskiej – Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Cmolas,

– Pana Wojciecha Daniel – Kraina Snu „Poduszeczka” Kolbuszowa,

– Pani Małgorzaty Jemioło – Gminna Spółdzielnia SCh Cmolas,

– Firmy VanityStyle sp. z o. o. Warszawa,

– PSB Mrówka Kolbuszowa,

– Firmy BiuroPlus Krosno,

– TU Generali.

Serdeczne podziękowania również dla Zespołu Szkół oraz Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.

1. Gmina Cmolas herb1

 

 

 

 

 

 

 

14885712_553076684889555_413297327_n

 

3. ENG 4. Logo Benefit 5. logo_fitprofit_bez 6. vanity_style_logo_wersja_biale 7. Generali_logo_logotype_emblem